چه انتظار عجیبی ! تو بین منتظران هم ، عزیز من چه غریبی !
ارسال در تاريخ شنبه ٢٦ امرداد ۱۳۸٧ توسط مرتضی سبحانی نیا

GiGaImage.com Free Image Hosting

( عکس از خودم ، بهار 87 ، روستای بار )

اگر با آمدن " آفتاب "  از " خواب " بیدار شویم ، نمازمان قضاست ...  العجل ... یا صاحب الزمان ، ای کاش مهدی زهرا را از جان صدا می کردیم . وقتی مدعیان منتظران ظهور را می بینم که برای بقای نامشان در لیست های سیاسی عهد نامه انتظار را پاره پاره می کنند ... چه بگویم !

بغض گلویم را می فشرد امشب ، وقتی می بینم یکی ران کبک و طیهو به نیش می کشد و دم از عدالت می زند . خدایا عدالت را کردند بازیچه امیال سیاسی و اغراض شیطانی ...

امشب شبی که تو آمدی چه خوش شبی است آقاجان ، اما نمی دانی همین امشب چه جنایتها که نمی شود ، در محافل خود مسلخ عدالت به پا می کنند ، نان به نرخ روز می خورند ، " آدم " می فروشند !

اما آقا ادعای هواخواهی تو را هم دارند !! و امشب در مجلس میلاد تو آن جلو ها هم می نشینند ! اما باور دارند بودن تو را ؟ حس می کنند وجود تو را ؟ که تو امام حی و زنده ای ! اگر کسی هست می شود از او نهراسید ؟ می شود به نامش بازار خود را گرم نگه داشت ؟ می شود آیا ! تو را افسانه می دانند و یا مطمئنند از نیامدنت ؟!! آقا جان امشب که تو به آن کودکان گرسنه سر می زنی ، به آن یتیمان مانده سر می زنی ، مدعیان هواخواهی ات خرج های میلیاردی می دهند به نام شما و برای حفظ پرستیژ  و نمک گیر ساختن رقبا و بر سر سفرشان فقط جای شما نیست ! آقا می دانم که میدانی ... میدانی و نمی آیی !!

خدایا عاقبت به خیری نصیب من کن و ما را از منتظران ظهور مهدی فاطمه قرار بده . خداوندا به ما قدرت ایستادن و استقامت برای انتظار ! عطا فرما . 

GiGaImage.com Free Image Hosting

( عکس از خودم ، بهار 87 ، روستای بار ، شهرستان نیشابور )

پی نوشت :

1 - پیشنهاد بدید بجاد واژه نامنوس ( عکس از خودم ) چه بنویسم !!

2 - دوستان وبلاگی چرا تجدید لینک نمی کنند ؟ آیا برای من جای شکایت دوستانه هست ؟!!
برچسب ها : سیاسی ،احزاب ،عکس ،مهدویت