این دریا شما را در بر خواهد گرفت ،به خود آیید / فیلم 22 بهمن 1388
ارسال در تاريخ یکشنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸۸ توسط مرتضی سبحانی نیا

سلام بر روشن دلان

خوف آن دارم که برخی به خود نیایند و این دریای عظیم آنان را در بر بگیرد . آن زمان بسیار دیر است و موجهای سرکش آنان را به کام خود خواهد کشید و دیگر فرصتی نخواهد بود . راستی زجه و ناله های رسانه ها و برخی عوامل گروهک سبز را این چند شب دیده اید ؟ یاد جانوری افتادم که با پتک بر سرش کوبیده باشند و گیج گیج می زند ! خوش باشند در حماقت شان . می گویند اینها با هواپیما آدم آورده اند و در سطح کشور توزیع کرده اند ! عجبا ! من ماندم در این کشور پهناور در هر گوشه و هر شهر و استانی صدها هزار نفر به خیابان ریختند ، در ایران اسلامی میلیونها نفر به خیابان آمدند ، کی را از کجا آوردند ؟ البته قطعا با محاسبه آین آقایان سبزکی ، چند صد هزار نفری را هم از حوزه عرب نشین های خلیج فارس و کشورهای حوزه دریای خزر آورده اند !

این بد بخت ، همان آقای سازگارا ! فیلم های روزانه اش را ببینید ! پشت دوربین از ناراحتی و استیصال ناله می کند و بیشتر به زوزه می ماند حرفهای سر و ته بی ارزشش ! اما باز می خواهد به این چند صد نفر عقبه مانده از منافقین و اشرار و دختر بازها و هرزه ها ی عقده از کلانتری به دل گرفته روحیه بدهد !

یکی از خودشان می گفت روز 22 بهمن تهران سراسر دود و مبارزه بود ! دیگری گفت نه بابا آن دود از بعضی نقاط برخی آقایان روئسای شما بلند شده نه از کلانتری ها !

آنقدر غضب کنید تا جانتان دربیاید ! ملت خوب آمدید ! احسنت بر شما که سی سال تو دهن برخی زدید و اصلا ساندیس های ادعایی متوهمین حلالتان !! آنها هم بروند ... زیادیشان را مثل همان سی سال گذشته بخوردند !!!

راستی محمود از بچه های ستاد میر سبزک ها ، رفیق قدیمی ما روز 22 از همان ابتدا با من بود ، آخ چه شعاری می داد ! جان ، چه حالی کردم ، دریغ از محسن ! به هر حال ریزش و رویش برای همین وقتهاست !

پی نوشت :

الف / زحمت تصاویر با خود حقیر بوده !

ب / برای دیدن تصاویر بیشتر فقط کافیست روی آن و یا اینجا  کلیک کنید .

ج / آلبوم تصاویر روز پنجشنبه 22 بهمن نیز در اینجا موجود است .

ح / آخ این باحال می باشد ! امسال حواستان را جمع کنید ! اینجا و اینجا

خ / اثبات جمعیت میلیونی میدان آزاغدی توسط گوگل ارث ( من اصراری ندارم قبول کنند یا نه برایم از عطسه بز بی ارزش تر است !) اینجا

د / این یکی خیلی حال داد ! نوش جان ! + و اینجا اگر باز نشد
برچسب ها : عکس ،22 بهمن ،خودم ،فیلم