یادی از گذشته / گزارش تصویری گفتگو با دکتر علی اکبر ولایتی
ارسال در تاريخ دوشنبه ۱٩ مهر ۱۳۸٩ توسط مرتضی سبحانی نیا

سال 87 و سابقه فعالیت برای ویژه نامه "سیاست نامه" خاطره خوبی بود از فعالیت تعدادی از برادرها و خواهر های خوب رسانه ای من که طبعا در کارنامه و حافظه مطبوعاتی من ثبت خواهد ماند . چند وقتی بود دنبال این تصاویر بودم که آقا محسن به سبب کثرت مشغله و آپاچی بازی های خاص ! فرصت ارسال نمی کرد تا اینکه این اواخر تعدادی از بهترین هایش را برایم ایمیل کرد . از بس که دل گنده می باشد این صنم !

دوره می کنم با شما این تصاویر را از گفتگو با دکتر علی اکبر ولایتی مشاور محترم مقام معظم رهبری در امور بین الملل .

اگر در مشاهده آن مشکل بوجود آمد می توانید در ادامه مطلب این آلبوم را بصورت ساده مشاهده نمائید .

پانویس :

1.

سخت نحیف بودم در آن تاریخ به سبب کار هلاکی بی خود ... هر وقت تعهدی می کنم به کسی نمی دانم چرا انگار مغز { ... } نوش جان نموده ام ! خودم را باید هلاک کنم ! یادم هست من رسیدم پشت درب دفتر ایشان و نیم ساعتی گذشت از وعده ما اما محسن نیامد ! زنگ پشت زنگ ! انگار نه انگار ! 45 دقیقه بعد تشریف آوردند تازه کلی هم قیافه که "تو خیلی جدی گرفته ای ! تو به خودت فشار بی خود می آوری و از این { ... } ها !" که سلامتش را امروز مدیون حضور بچه های حفاظت دفتر دکتر می باشد قطعا !

اما به هر حال از کار هلاکی من کم نمی کند این تجربه ها .

2.

متن کامل این گفتگو را می توانید در اینجا بخوانید . گزارش تصویری ساده هم "اینجا".

3.

تکمیلی : این را آقا محسن در کامنتشان افاضه فرمودند !"گفتگوی جذابی هم برای من بود با آنکه دکتر خیلی طفره می رفت و جواب سوالهای ما رو دقیق نمی داد اما باز هم به نظرم می رسد که این شاید جزو معدود دفعاتی بود که این سوالات به طور صریح پرسیده می شد و در ارگانی رسمی هم منتشر می شد ... از این جهت که توانستیم سوالاتی را طرح کنیم خوشحالم و امیدوارم آیندگان بتوانند جواب های آنان را نیز بگیرند ... اما مرتضی خداییش خیلی بیخود استرس داشتی ... خبری نبود که دکتر ولایتی خودمان بود دیگر ... دیدار با رییس جمهورش اینقدر استرس ندارد که تو برای دیدار با ایشان داشتی ..."


من و دل گنده ! در دفتر دکتر

تصویر شماره ٢

تصویر شماره ٣

تصویر شماره ۴

تصویر شماره ۵
برچسب ها : عکس ،مصاحبه ،گفتگو ،علی اکبر ولایتی