یک بیانیه ، یک خاطره قدیمی ...

چقدر زود می گذرد روزها و شبهای ماه خدا ، و چه دریغ می کنیم این لذت روزهای زیبای خدا را بر خود ... ده روز گذشت

دیشب داشتم آرشیو قدیمی یادداشتهایم را بررسی می کردم ، رسیدم به یک بیانیه ! بیانیه اعلام موجودیت "جمعیت هم اندیشان جوان" !

برای خواندن بیانیه روی عکس کلیک کنید و یا اینجا

این بیانیه به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی دور ششم صاد شد .در آن زمان من مشغول تحصیل در دبیرستان فرهنگ بودم .

از همان ابتدا خوش سلیقه بودیم و خوش فکر در ظهور و بروز اجتماعی و سیاسی و البته خوش سلیقه در انتخاب نام ، نه ؟!!  دوران زیبایی بود دوران تحصیل در دبیرستان . سه سال تحصیل دبیرستان را در خارج از کشور گذراندم و چه توفیقی بود سال آخر تحصیل .فکر کنم سال 79 بود ، چه دورانی بود آن دوران سیاست زده و پر دلهره .

اگر بگویم یکی از برکات دوران جوانی ، دوستان نیکو هستند شاید شما در جواب بگوئید خیر ، همه برکت دوران جوانی که سرمایه همه عمر خواهد بود همین دوستان مصلح هستند و خدا را شکر که این موضوع در مورد من صدق کرد و خدا را شاکرم به جهت دوستان امین که همین امروز هم همراهیشان را به لطف خدا دارم . بد ندیدم متن اولین بیانیه "جمعیت هم اندیشان جوان" را برای ذکر خاطره و یاد گذشته اینجا منتشر کنم .

پا نویس ها :

پ.ن.١ : سال گذشته ، آخر ماه رمضان عده ای تفکر امام را در حمایت از فلسطین زیر سوال بردند و امسال هنوز روز قدس نیامده ، دارند آماده می شوند و پیشواز رفته اند . مردم یادتان نرود که گفتند " نه غزه ، نه لبنان " // جهت ثبت در ذهن تاریخی ملت !

پ.ن.٢ : حضور اجتماعی برای نسل جوان انقلابی امروز تکلیف است ، حال نه شرعی اما هست !

پ.ن.٣ : استاد ارجمندم جناب آقای بابایی "اگر اشتباه نکنم" مدیریت مجموعه را داشتند ، خدا حفظشان کند . همان موقع در بوران سیاسی کاری اصلاح طلبان چه حمایتی می کرد از ماها . اخیرا شنیدم اعزام شده اند برای ماموریت خارج از کشور . در پناه خدا هر جا که باشد .

پ.ن.۴ : هنگامه راز و نیاز و عاشقیتان ؛ التماس دعا

/ 1 نظر / 17 بازدید
محمد آقاسی

سلام 1- بیخود نیست که تمامیت خواه می گیویند به شما . تاریخ و این همه تحریف ؟ فقط شما بودی تو اون جمعیت ؟ حتمن خودتم راهش انداختی و ایده اش و همه چیزش ؟ شما اون موقع داشتی همبرگر به بچه های دبیرستان می دادی یه چیزایی یادت رفته . من یه چنتایی عکس دارم اگه خواستی تقدیم کنم تو وبلاگ استفاده کنی 2- آقای بابایی ایرانند. جهت اطلاع شما . جایی هم نرفتند 3- اولین بیانیه هم بعد از ترور جاریان بود محض اطلاع . شروعشم بگم ؟‌یا اینکه کی نوشتش ؟؟؟ در ادامه راه موفق تر باشید