چه انتظار عجیبی ! تو بین منتظران هم ، عزیز من چه غریبی !

GiGaImage.com Free Image Hosting

( عکس از خودم ، بهار 87 ، روستای بار )

اگر با آمدن " آفتاب "  از " خواب " بیدار شویم ، نمازمان قضاست ...  العجل ... یا صاحب الزمان ، ای کاش مهدی زهرا را از جان صدا می کردیم . وقتی مدعیان منتظران ظهور را می بینم که برای بقای نامشان در لیست های سیاسی عهد نامه انتظار را پاره پاره می کنند ... چه بگویم !

بغض گلویم را می فشرد امشب ، وقتی می بینم یکی ران کبک و طیهو به نیش می کشد و دم از عدالت می زند . خدایا عدالت را کردند بازیچه امیال سیاسی و اغراض شیطانی ...

امشب شبی که تو آمدی چه خوش شبی است آقاجان ، اما نمی دانی همین امشب چه جنایتها که نمی شود ، در محافل خود مسلخ عدالت به پا می کنند ، نان به نرخ روز می خورند ، " آدم " می فروشند !

اما آقا ادعای هواخواهی تو را هم دارند !! و امشب در مجلس میلاد تو آن جلو ها هم می نشینند ! اما باور دارند بودن تو را ؟ حس می کنند وجود تو را ؟ که تو امام حی و زنده ای ! اگر کسی هست می شود از او نهراسید ؟ می شود به نامش بازار خود را گرم نگه داشت ؟ می شود آیا ! تو را افسانه می دانند و یا مطمئنند از نیامدنت ؟!! آقا جان امشب که تو به آن کودکان گرسنه سر می زنی ، به آن یتیمان مانده سر می زنی ، مدعیان هواخواهی ات خرج های میلیاردی می دهند به نام شما و برای حفظ پرستیژ  و نمک گیر ساختن رقبا و بر سر سفرشان فقط جای شما نیست ! آقا می دانم که میدانی ... میدانی و نمی آیی !!

خدایا عاقبت به خیری نصیب من کن و ما را از منتظران ظهور مهدی فاطمه قرار بده . خداوندا به ما قدرت ایستادن و استقامت برای انتظار ! عطا فرما . 

GiGaImage.com Free Image Hosting

( عکس از خودم ، بهار 87 ، روستای بار ، شهرستان نیشابور )

پی نوشت :

1 - پیشنهاد بدید بجاد واژه نامنوس ( عکس از خودم ) چه بنویسم !!

2 - دوستان وبلاگی چرا تجدید لینک نمی کنند ؟ آیا برای من جای شکایت دوستانه هست ؟!!

/ 6 نظر / 29 بازدید
وقت سحر

سلام جالب ولی دردناک بود تلخ هم بود چون حرف حق بود وای بر من وامثال من[گل][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][ناراحت][گریه][گل]

havadar

در انتظار رویش,چشم همه به سویش,هر کس ز باده او,پر میکند سبویش

بی نام

سلام. در مورد کلمه نا مانوس (عکس از خودم) پیشنهاد می کنم چیزی ننویسی! همینکه لوگوی به اون بزرگی را روی عکس حک می کنی کافیه. فقط اگه دوست داشتی زیرش مکان وزمان عکاسی را بنویس خوب همه می فهمند که این عکس را جناب سفیر گرفته اند! (دیپلمات عکاس هم نوبه ها!) می تونی مواقعی که عکس مال خودت نیست بنویسی که عکس از فلانی یا فلان جا. در مورد لینک هم که اوضاع وبلاگ مرا می بینی. ثالثا: وبلاگ من وبلاگی متروکه و بد مسیر است! ثانیا: من خیلی به اینکه وجود لینک در وبلاگ دیگری باعث رونق وبلاگ می شود اعتقاد ندارم اولا: بنده از روز اول تا کنون نه لینک کسی را گذاشته‌ام و نه درخواست گذاشتن لینک از احدی (من الجنه و الناس) کرده‌ام با توجه به اولاً! امیدوارم از کلمات بالا مکدر و رنجیده نشوید.

بی نام

برادر سفیر! لطف کنید از روی کلمه <‌ نامانوس> پنجاه بار بنویسید. من هم از روی کلمه <نوبر> که نوبه نوشته‌امش پنجاه بار خواهم نوشت! یه کار دیگه هم می شه کرد: اصلا نه شما بنویس نه من! اینجوری با هم بی حساب می شیم!

عزيز آقا

بسم الله الرحمن الرحيم بنام او که مهر را آفريد و مهرباني را و خود مهربانترين است. خوشحالم که به من سر زدي چند وقته که دچار بي موضوعي شدم يعني کسي در باره چيزي از عزيز آقا سوال نميکنه تا بگم در عزيزستان چونه به سوآل او پاسخ ميدن اگر سوآلي داشته باشي خوشحال ميشم مهربان باشيد عزيزآقا

پیرمغان

سلام. عکس‌هات چرا نمیاد !. چقدر غر میزنی ! التماس دعا. یا حق