این دریا شما را در بر خواهد گرفت ،به خود آیید / فیلم 22 بهمن 1388

سلام بر روشن دلان

خوف آن دارم که برخی به خود نیایند و این دریای عظیم آنان را در بر بگیرد . آن زمان بسیار دیر است و موجهای سرکش آنان را به کام خود خواهد کشید و دیگر فرصتی نخواهد بود . راستی زجه و ناله های رسانه ها و برخی عوامل گروهک سبز را این چند شب دیده اید ؟ یاد جانوری افتادم که با پتک بر سرش کوبیده باشند و گیج گیج می زند ! خوش باشند در حماقت شان . می گویند اینها با هواپیما آدم آورده اند و در سطح کشور توزیع کرده اند ! عجبا ! من ماندم در این کشور پهناور در هر گوشه و هر شهر و استانی صدها هزار نفر به خیابان ریختند ، در ایران اسلامی میلیونها نفر به خیابان آمدند ، کی را از کجا آوردند ؟ البته قطعا با محاسبه آین آقایان سبزکی ، چند صد هزار نفری را هم از حوزه عرب نشین های خلیج فارس و کشورهای حوزه دریای خزر آورده اند !

این بد بخت ، همان آقای سازگارا ! فیلم های روزانه اش را ببینید ! پشت دوربین از ناراحتی و استیصال ناله می کند و بیشتر به زوزه می ماند حرفهای سر و ته بی ارزشش ! اما باز می خواهد به این چند صد نفر عقبه مانده از منافقین و اشرار و دختر بازها و هرزه ها ی عقده از کلانتری به دل گرفته روحیه بدهد !

یکی از خودشان می گفت روز 22 بهمن تهران سراسر دود و مبارزه بود ! دیگری گفت نه بابا آن دود از بعضی نقاط برخی آقایان روئسای شما بلند شده نه از کلانتری ها !

آنقدر غضب کنید تا جانتان دربیاید ! ملت خوب آمدید ! احسنت بر شما که سی سال تو دهن برخی زدید و اصلا ساندیس های ادعایی متوهمین حلالتان !! آنها هم بروند ... زیادیشان را مثل همان سی سال گذشته بخوردند !!!

راستی محمود از بچه های ستاد میر سبزک ها ، رفیق قدیمی ما روز 22 از همان ابتدا با من بود ، آخ چه شعاری می داد ! جان ، چه حالی کردم ، دریغ از محسن ! به هر حال ریزش و رویش برای همین وقتهاست !

پی نوشت :

الف / زحمت تصاویر با خود حقیر بوده !

ب / برای دیدن تصاویر بیشتر فقط کافیست روی آن و یا اینجا  کلیک کنید .

ج / آلبوم تصاویر روز پنجشنبه 22 بهمن نیز در اینجا موجود است .

ح / آخ این باحال می باشد ! امسال حواستان را جمع کنید ! اینجا و اینجا

خ / اثبات جمعیت میلیونی میدان آزاغدی توسط گوگل ارث ( من اصراری ندارم قبول کنند یا نه برایم از عطسه بز بی ارزش تر است !) اینجا

د / این یکی خیلی حال داد ! نوش جان ! + و اینجا اگر باز نشد

/ 5 نظر / 17 بازدید
سلمان

سلام مرتضي، مي بينم نون دولت خوب بهت ساخته، اون تصوير پايينت باحال بود. ولي يادم نمياد زمان جنگ كسي به مخالفش گفته باشه گه اضافه بخور برو از بزرگترهات بپرس كه امثال باكري و خرازي چقدر با متفكرنماهاي جناح راست مشكل داشتند . يا قضيه اخراج مهدي باكري از تبريز و .... /// در ضمن، يه روز همين آقايون اصولگرا از دست مشايي و رحيمي به گه خوري ميفتند . ... موفق باشي رفيق

ساکت

سلام سفیر جان! خیلی از سیاست سر در نمی آورم به همین خاطر مطلبت را کامل نخواندم. فقط گفتم سلامی عرض کنم و التماس دعایی داشته باشم.

محمد آقاسی

سلام علیکم این همه زحمت کشیدی آمدی و متن نخواندی و نظری گذاشتی و رفتی ؟؟؟