کدام احزاب به دیدار میر حسین رفتند ؟

در هفته گذشته دیداری مابین میرحسین موسوی و احزاب برگزار شد و پس از آن موجی از تبلیغات به راه افتاد که ذکر چند نکته در باره آن ضروری است :

1 - به گفته رسانه های اصلاحاتی ، این نشست مورد استقبال گروهها و جریانات اصولگرا قرار گرفت برای مثال " جمهوریت " سایت منتسب به محسن هاشمی می نویسد :

{برگزاری نشست انتخاباتی میرحسین موسوی با احزاب به فرصتی برای نمایش تمایل گروه های حزبی از نهضت آزادی، مشارکت و سازمان مجاهدین تا گروه های اصولگرایی نظیر اصولگرایان تحول خواه تبدیل شد. چرا که در این نشست برای اولین بار احزاب اصلاح طلب، اصولگرا و جریان ملی- مذهبی کنار یکدیگر نشستند تا بدین وسیله صریح ترین پیام خود را مبنی براینکه سیاستهای محمود احمدی نژاد و حامیانش کشور را در شرایط اضطراری قرار داده است، منتقل کرده باشند. این برای اولین بار پس از وقایع سال های اول انقلاب است که چنین گردهمایی حزبی- انتخاباتی در کشور برگزار می شود و ظاهراً تمام احزاب یاد شده با نادیده گرفتن اختلافات و تفاوت های فکری فاحشی که با یکدیگر دارند، اما همگی به یک مسئله اندیشیده اند: چگونگی خارج کردن کشور از رادیکالیسم ومدیریت غیرمنطقی کنونی.

هم از این روست وقتی میرحسین موسوی به اطلاع احزاب رساند در نظر دارد با آنان یک نشست مشترک برای هم اندیشی درباره چگونگی خارج کردن کشور از وضعیت نابسامان کنونی برگزار می کند، بلافاصله تمام احزاب اصلاح طلب، ملی گرا و اصولگرای معتدل پاسخ مثبت دادند و حاضر شدند به خاطر رفع خطر از کشور عجالتاً از خواسته های حزبی شان کوتاه بیایند. نگاهی به تصاویر میهمانان حاضر در این نشست خود گویای نگرانی عمیق تمام جریانات سیاسی کشور از آثارحضور دوباره محمود احمدی نژاد درساختمان ریاست جمهوری است.}

اما بعد : چند عکس که توسط رسانه های این جریان منتشر شده اند رو به عنوان سند حضور احزاب اصولگرا ارائه می کنم :

نتیجه اخلاقی !

همه اصولگرایی در نظر دوستان اصلاحات شده اند پسر بچه شهرت طلب که تقی به توقی خورد و رفت توی لیست تهران و البته استاد گرامی ما جناب آقای افروغ ؟! فقط نکته لازم به ذکر این است این دو عزیز نماینده کدام حزب سیاسی هستند ؟ این دو برادر از کدام تشکل سیاسی وکالت و نمایندگی دارند ؟ بنده که به عنوان فعال حزبی به یاد ندارم که این دو عزیز در کدام تشکل سیاسی اصولگرا فعالند , مطلعین ما را هم مطلع کنند!! راستی آیا امثال سعید ابوطالب ها می توانند رویای ریاست جمهوری میر حسین موسوی را محقق کنند ؟!! ( نگاه دوست سمت چپی آقایان اصولگرا در عکس اول و سوم عجب نگاه گرمی است ! گویا ایشان هم نکته را گرفتند !)

رونوشت : محسن فتاحی عزیز جهت انفجار !

/ 1 نظر / 23 بازدید
sami

راي بدهيد يا راي ندهيد ؟؟؟ به نظر شما آيا راي مردم ايران در انتخابات تاثير دارد يا خير ؟ آيا به نظر شما رفراندوم و راي گيري كه يكي از شاخصه هاي بارز جمهوريت و تعيين سرنوشت مردم به دست خود مردم است در ايران معنا دارد ؟ بيايد و بدون قرض ورزي و بدور از هر تعصب خود را قاضي كنيم . حال نگاهي به قانون اساي جمهوري اسلامي ايران مي كنيم . اصول 5 – 57-91-99-110-157-142-157-175 قانون اساي را با هم مرور مي كنيم و در كنار هم قرار مي دهيم .