تو دهنی ملت آماده است !

آقایان ، خانمها !

برادران و خواهران من !

امروز تمام دنیای معاندین انقلاب ، در برابر دین ما جمع شده است . امروز خدایگان زر و زور و ضربه خوردگان از جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی ایران که راه نفس و حیاتشان به واسطه تسلط و حاکمیت و اراده مردم بر اداره دیروز و امروز و فردای کشور گرفته شده است تمام جانشان را برای خود نمایی و نشان دادن علائم ابتدایی حیاتی شان جمع نموده اند .

امروز گام مهمی است و گام آخر نیست ، امروز تاریخ در دستان ماست . امروز چشم همه گذشتگان و آیندگان انقلاب به دستان ماست . امروز تاریخ فردا شمائید ! بگذاریم آیندگان بنویسند مردم ایران در 22 بهمن سال یکهزار و سیصد و هشتاد و هشت نشان دادند خیمه گاه ولایت خالی نمی ماند .

بگذاریم از پس فریاد گذشتگان ، به خصوص ایده پرداز بزرگ انقلاب استاد شهید مطهری که فرمود شمر 1300 سال پیش مرد، شمر امروز را بشناس ... امروز خیمه شمر و امویان روزگارمان را خالی کنیم !

امروز شناخت حق بصیرت می طلبد ، امروز شناخت اهل حق بصیرت می طلبد ، اما شناخت حق بر اهلش مقدم است . بد نیست بدانیم که هر منادی برای چه ندا می کند ، که برای پرچم اسلام و که برای پرچم نفس ... امروز در عین طوفان و فتنه فتنه گران ، پرچم حق پر افتخار تر از همیشه تاریخ در احتزار است .

یادتان باشد که رسانه خود شما هستید!
با انتشار این خبر در یک پست وبلاگی در وبلاگتان با تیتر "22 بهمن و خروش وبلاگ نویسان ایرانی" و همچنین با استفاده از این لوگو و لینک دادن به این نوشته در وبلاگ‌ خود، شما نیز سهمی در گسترش این حرکت داشته باشید.

دوستانی که به این حرکت پیوسته‌اند می‌توانند برای قرار گرفتن نام وبلاگشان در لیست حامیان این حرکت، در زیر همین مطلب پیام گذاشته یا از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهند.

پی‌نوشت:
1- این یک حرکت اظهارگونه شخصی است و ملاکی برای طیف سنجی وبلاگ‌نویسان حزب اللهی و انقلابی نمی‌باشد.

2- این طرح خیلی به دلم نشست!

3- هنوز هم به خیلی از منتقدین سبز اندیش که در چهار چوب انقلاب و قانون اساسی قدم بر می دارند احترام وافر می گذارم و خود را ملتزم به تجلیل از اندیشه والایشان می دانم ، امید دارم دیگرانشان هم به آغوش قانون اساسی و نظام باز گردند... انشاالله .

/ 1 نظر / 25 بازدید
شهاب

شايد الان زور دستتون باشه ولي وجداني خودتون هم ميدونيد كه طرح رو برعكس كشيديد. هم طرفدارهاي اين دولت توخاليند هم اب به اسياب دشمن ميريزن ؛ حالا چه دانسته و چه ندانسته در راه خيانت به كشور و اسلام و نسل اينده حركت ميكنند .