همایشی برای تقدیر از رسانه و رونمایی از یک فیلم !

  • عکس یادگاری تعدادی از مسئولین روابط عمومی جام با خانم دکتر افتخاری ، رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی

روز 5 شنبه هفته گذشته روز پر کاری بود برای من و دوستان روابط عمومی جلامعه اسلامی مهندسین . برگزاری همایش 1 روزه گرامیداشت رسانه و 9 ساعت تلاش بی وقفه در غالب چند کارگاه آموزشی و دو نشست توجیهی با حضور دبیر کل " آقای مهندس باهنر " و قائم مقام آقای مهندس " غلامحسن امیری " .

اساتید محترم آقایان دکتر نعمتی انارکی و سلطانی که توسط جناب آقای مهندس نبوی به من معرفی شدند و جای تقدیر دارد از این حسن توجه مهندس نبوی عزیز .

اما من امروز یک سوپرایز هم دارم !

البته متاسفم چندی است توفیق نشده تحلیلی بر تحزب بزنم که حوزه تخصصی حقیر است . آن قصه خانم هاشمی را شنیده بودید ؟ این بار از زبان خود مهندس باهنر بشنوید : اینجا . که در حاشیه نشست روابط عمومی های جام بیان کردند .

پی نوشت :

1 - خبر برگزاری همایش روابط عمومی های سراسر کشور جام / اینجا

/ 6 نظر / 53 بازدید
حسین

سلام دعوتید جناب سفیر به کلبه محقر من آفتاب آمد دلیل آفتاب[گل][گل]

پوریا

سلامٌ علکیم یا شیخ! این قدر رقتی قاطی بزرگان که ... درسته اینجور که ظواهر و شواهد نشون میده، آبمون تو یک جوب نمیره ... اما گفتم بی معرفتیه بعد از این همه وقت یه سری بهت نزنم :)

مرتضی صابری

مرتضی جان چند وقت یک بار که به وب نوشت های حضرتعالی بویژه بر روی صفحه وب سفیر مراجعه می کنم هم برای بنده حقیر سبک محتوایی و هم جهت محتوایی نوشته هات جالب و هم این که احساس میکنم به روز میشم روحیه مده نوشته هات هر مرتبه بهتر و عالی تر گذشته

حسین

چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید دعوتید ، آپ هستم

محمد آقاسی

علیکم السلام و رحمه الله و برکاته نه عزیزم . وبلاگم یک ساله شده . ضمنا با فرغون دل می برن ! نه فیض . میلاد و اعیاد بر شما هم مبارک باشه. کشتی خودتو با قدرت . بیا یکم پیش ما صفا کن. ممنون که سر زدی و التماس دعا

سلمان

سلام. دیدم این مطلب رو تو وبلاگ پوریا زده بودی خطاب به من! اما منظورت رو نفهمیدم!! == " راستي اين بده كه آدم همه فشارهاي اتمسفر سياسي كشور رو بعد از مدتها بياد تو روي رفيق قديميش بالا بياره . نه؟ " == كجا، چي ديدي كه اين حرف رو زدي؟ درسته همچين از جريان دولتي متنفرم اما دل خوشي هم از سبزها ندارم. ولي به رفقا چيزي نگفتم تا حالا !!!