دیوار نویسی یک بانوی احتمالا عصبانی ! +عکس

چند وقت پیش " اوایل 87 " که برای دیدار یکی از دوستان به خیابان دانشگاه جنوبی رفته بودم ، بر روی این محل چشمم به این دیوار نوشته افتاد که نشان دهنده اوج عصبانیت این احتمالا خواهر محترمه دارد . البته هر گونه برداشت و تفسیر به عهده شماست . العاقبة للمتقین ...

/ 5 نظر / 95 بازدید
ش.تقوی

من کاملا با نظر این خانوم موافقم.مولا علی زره خودشون رو فروختن و وسایل یک زندگی ساده را تهیه کردند.حالا خانواده های امروزی تا چوب گربه زنی و کاسه مسی حمام رو هم موظف شدن که تقدیمی رم جهیزیه بگذارند بعدش هم تا زنده هستن حرف بشنون.ملل دیگه در فکر پیشرفت هستن و ما اندر خم یک کوچه.

پریا

سلام .. خوش آمدین. موفق باشین.

ندا

خداییش راست میگه دیگه پدر مادر دختره این همه وقت زندگی کردن هنوز اون چیزایی که به دختره جهیزیه میدن رو ندارن اونوقت برای پسر مردم جهیزیه کامل میبرن تا اول زندگی یه وقت احساس کمبود نکنه تا آخر عمر هم مجبورن قسط و قرضاشونو پس بدن حالا اگه پسر از خودش خونه داشته باشه یه چیزی! می شه گفت دختر باید جهیزیه ببره اما وقتی پسره هیچی نداره سربازی نرفته از قضا دانشجو هم هست هنوز از جیب باباهه میخوره بیخود می کنه زن می گیره! چشمش کور همه هزینه زندگی رو هم باید بده هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم وایمیسته! هم دختر و هم کادو!!! لابد متشکریم از هر دو!!

نسترن

حالا کاش فقط همین باشه! هنوز قرض و قوله های جهاز تموم نشده باید برن دنباله سیسمونی!!!!!!!!!!!!!!!

بی نام

آقا بیکاری از این عکسها میذاری اینجا؟ ببین چیکار کردی؟ دیوار نویسی یک بانوی احتمالا عصبانی را تبدیل کردی به کامنت نویسی چند بانوی حتما عصبانی!